Polish English French German Italian Portuguese Spanish

FUNDACJA

SZANSA DLA

ZWIERZAKA

"ZOA"

NASZE

MOTTO

 

Przecież Człowiek ma wobec zwierząt wielki obowiązek - pomóc im przeżyć życie, a tym oswojonym - odwzajemnić ich miłość i czułość, bo one nam dają o wiele więcj niż od nas dostają.

Olga Tokarczuk

Magdalena Smolińska - z wykształcenia jestem prawnikiem. Miłość do zwierząt mam w sobie od dziecka i nigdy z niej na szczęście nie wyrosłam.  Jestem opiekunką dwóch kotek Markiety i Rysi, oraz opiekunką społeczną kotów wolno żyjących. Uwielbiam literaturę i muzykę. Dzięki pracy na rzecz zwierząt czuję się potrzebna i lepsza.
Wegetarianka - na dobrej drodze do Weganizmu.

Joanna Kaniewska - absolwentka SGGW w Warszawie, wydział medycyna weterynaryjna.  Od dziecka nie było innej możliwości wyboru zawodu. Z powodu braku rodzeństwa wyrastała w otoczeniu psa Saby oraz licznej gromady myszy, szczurów, chomików, królików, papug, żółwi i rybek. W dorosłym życiu wraz z kotem Mieciem, pojawiła się miłość do tego gatunku. Pracuje w jednej z płockich przychodni weterynaryjnych. Czuje nieustanną  potrzebę walki z bólem zwierząt.  Poprzez pracę w Fundacji pragnie pomagać, tym o które nikt się nie troszczy.

Maciej Włodarczyk - po prostu zoolub :)

Jan Drzewiecki - Wiara w ludzki prymityw wyjaśnia mi całkowicie tajemnice wszechświata i bogów, nie wyjaśnia tylko postępowania wobec zwierząt.